CWR09MC685KP
CWR09MC685KP
CWR09MC685KP Image
Obrázok môže byť znázornením.
Podrobnosti o produkte nájdete v technických údajoch.
KEMETKEMET
Číslo dielu:
CWR09MC685KP
Výrobca / Značka:
KEMET
Popis produktu:
CAP TANT 6.8UF 10% 35V 2915
listoch:
CWR09MC685KP.pdf
Stav RoHs:
Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob:
5994 pcs stock
Odoslať z:
Hong Kong
Cesta zásielky:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
ŽIADOSť O CENOVú PONUKU
Vyplňte prosím všetky povinné polia svojimi kontaktnými údajmi. Kliknite na „ ODOSLAŤ RFQ
, čoskoro vás budeme kontaktovať e-mailom. Alebo nám pošlite e-mail: info@Micro-Semiconductors.com
In Stock 5994 pcs Referenčná cena (v amerických dolároch)
  • 1 pcs
  • 10 pcs
  • 100 pcs
množstvo:
Ak je množstvo väčšie ako zobrazené, dajte nám cieľovú cenu.
CWR09MC685KP
meno spoločnosti
Kontaktné meno
E-mail
správa
CWR09MC685KP Image
Špecifikácie CWR09MC685KP
KEMETKEMET
(Kliknutím na prázdne miesto sa automaticky zatvorí)
Číslo dielu CWR09MC685KP Výrobca KEMET
popis CAP TANT 6.8UF 10% 35V 2915 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5994 pcs stock Dátový hárok CWR09MC685KP.pdf
Napätie - hodnotené 35V typ Molded
tolerancia ±10% Veľkosť / rozmer 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
séria Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 obal Original-Reel®
Balík / puzdro 2915 (7338 Metric) Ostatné mená 1001-2351-6
1001-2351-6-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Kód veľkosti výrobcu H Životnosť @ Temp. -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 0.125" (3.17mm) Vlastnosti Military
Poruchovosť P (0.1%) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 1.3 Ohm
Detailný popis 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2915 (7338 Metric) 1.3 Ohm kapacitné 6.8µF