Vyberte svoju krajinu alebo región.

Domov
Kvalita

Kvalita

Kvalifikáciu dodávateľských úverov dôkladne prešetrujeme, aby sme kontrolovali kvalitu od samého začiatku. Máme vlastný tím QC, ktorý dokáže monitorovať a kontrolovať kvalitu počas celého procesu vrátane prichádzania, skladovania a doručovania. Všetky diely pred odoslaním prejdú našim oddelením QC, na všetky nami ponúkané diely ponúkame 1-ročnú záruku.

Naše testovanie zahŕňa:

Vizuálna kontrola

Použitie stereoskopického mikroskopu, vzhľad komponentov pre 360 ​​° všestranné pozorovanie. Pozornosť sa zameriava na balenie výrobkov; typ čipu, dátum, dávka; stav tlače a balenia; usporiadanie čapov, koplanárne s pokovovaním puzdra a tak ďalej.
Vizuálna kontrola dokáže rýchlo pochopiť požiadavku na splnenie externých požiadaviek pôvodných výrobcov značiek, antistatické a vlhkostné normy a to, či sú použité alebo renovované.

Testovanie funkcií

Všetky testované funkcie a parametre, ktoré sa podľa pôvodných špecifikácií, poznámok k aplikácii alebo na webovej stránke klientskej aplikácie označujú ako test úplnej funkcie, úplná funkčnosť testovaných zariadení vrátane parametrov testu DC, nezahŕňa však funkciu parametrov AC. analytická a verifikačná časť hromadnej skúšky limitov parametrov.

Röntgen

Röntgenová kontrola, prechod komponentov v rámci 360-stupňového pozorovania, aby sa určila vnútorná štruktúra testovaných komponentov a stav pripojenia balíka, môžete vidieť, že veľké množstvo testovaných vzoriek je rovnakých alebo zmesi (Zmiešané) problémy vznikajú; okrem toho majú navzájom technické parametre (údajový list), aby porozumeli správnosti testovanej vzorky. Stav pripojenia testovacieho balíka, aby ste sa dozvedeli viac o pripojení čipov a balíkov medzi pinmi, sú normálne, aby ste vylúčili skrat a skrat skratu open-wire.

Testovanie spájkovateľnosti

Toto nie je metóda detekcie falzifikátov, pretože k oxidácii dochádza prirodzene; je to však dôležitý problém z hľadiska funkčnosti a obzvlášť sa vyskytuje v horúcom a vlhkom podnebí, ako je juhovýchodná Ázia a južné štáty v Severnej Amerike. Spoločný štandard J-STD-002 definuje testovacie metódy a akceptuje / odmietne kritériá pre zariadenia s priechodnými otvormi, povrchovú montáž a BGA. Pre zariadenia s povrchovou montážou iné ako BGA sa používa dip-and-look a do našej sady služieb bol nedávno začlenený „test keramickej platne“ pre BGA zariadenia. Na testovanie spájkovateľnosti sa odporúčajú zariadenia, ktoré sa dodávajú v nevhodnom obale, v prijateľnom obale, ale sú staršie ako jeden rok, alebo na kolíkoch vykazujú kontamináciu.

Decapsulation for Verification

Deštruktívna skúška, ktorá odstráni izolačný materiál súčiastky a odhalí matricu. Matrica sa potom analyzuje na značky a architektúru, aby sa určila vysledovateľnosť a autenticita zariadenia. Na identifikáciu značiek matrice a anomálií povrchu je potrebné zväčšenie až 1 000x.