CWR09MC335KB
CWR09MC335KB
CWR09MC335KB Image
Obrázok môže byť znázornením.
Podrobnosti o produkte nájdete v technických údajoch.
AVX CorporationAVX Corporation
Číslo dielu:
CWR09MC335KB
Výrobca / Značka:
AVX Corporation
Popis produktu:
CAP TANT 3.3UF 10% 35V 2214
listoch:
CWR09MC335KB.pdf
Stav RoHs:
Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob:
5357 pcs stock
Odoslať z:
Hong Kong
Cesta zásielky:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
ŽIADOSť O CENOVú PONUKU
Vyplňte prosím všetky povinné polia svojimi kontaktnými údajmi. Kliknite na „ ODOSLAŤ RFQ
, čoskoro vás budeme kontaktovať e-mailom. Alebo nám pošlite e-mail: info@Micro-Semiconductors.com
In Stock 5357 pcs Referenčná cena (v amerických dolároch)
  • 1 pcs
  • 10 pcs
množstvo:
Ak je množstvo väčšie ako zobrazené, dajte nám cieľovú cenu.
CWR09MC335KB
meno spoločnosti
Kontaktné meno
E-mail
správa
CWR09MC335KB Image
Špecifikácie CWR09MC335KB
AVX CorporationAVX Corporation
(Kliknutím na prázdne miesto sa automaticky zatvorí)
Číslo dielu CWR09MC335KB Výrobca AVX Corporation
popis CAP TANT 3.3UF 10% 35V 2214 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5357 pcs stock Dátový hárok CWR09MC335KB.pdf
Napätie - hodnotené 35V typ Molded
tolerancia ±10% Veľkosť / rozmer 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
séria Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 obal Bulk
Balík / puzdro 2214 (5634 Metric) Ostatné mená 1010-1057
1010-1057-MIL
TAZF335K035CBMB0800
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Kód veľkosti výrobcu F Životnosť @ Temp. -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 0.085" (2.16mm) Vlastnosti Military
Poruchovosť B (0.1%) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 2.5 Ohm
Detailný popis 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2214 (5634 Metric) 2.5 Ohm kapacitné 3.3µF