Vyberte svoju krajinu alebo región.

Domov
Noviny
Mentor sa pripája k Nano 2022, pretože Francúzsko sa zameriava na mikroelektroniku

Mentor sa pripája k Nano 2022, pretože Francúzsko sa zameriava na mikroelektroniku

2020-11-18

Strojové učenie s technológiou a inžinierskym konceptom. Ľudská hlava (profil) s doskou s mozgovými obvodmi vo vnútri a logom Machine Learning. Selektívne zameranie

Mentor bude spolupracovať so spoločnosťou STMicroelectronics, ďalším členom Nano 2022, na poskytovaní návrhu a overovania nízkoenergetických čipov, výkonových polovodičov a ďalších obvodových architektúr, ktoré potrebujú rýchle, presné a vysokokapacitné simulátory obvodov pre obvody pred a po usporiadaní. Tieto dve spoločnosti majú históriu partnerstva, a to s firmami ST’s Bulk CMOS, FDSOI, analog analog and RF, embedded non volatile, imaging and Bipolar CMOS-DMOS or BCD and other technologies. Overenie obvodu nanometra Mentor Analogová platforma FastSPICE a analógovo centrovaný softvér Eldo pokrývajú všetky typy obvodov a technológie v programe Nano 2022.

Spolupráca Mentor-ST bude obsahovať aj charakterizáciu štandardných buniek, I / O a pamätí. Táto úloha môže vytvoriť úzke miesto vo výrobe, hovorí Mentor, pretože charakterizácia kremíkových platforiem so stovkami článkov a niekoľkými stovkami procesných, napäťových a teplotných (PVT) premenných môže spotrebovať tisíce CPU celé týždne a spustiť milióny simulácií SPICE. Spoločnosť Mentor’s Solido Characterization Software Suite je nástroj poháňaný strojovým učením, ktorý zvyšuje priepustnosť a zároveň vytvára presné súbory Liberty a štatistické údaje, tvrdí spoločnosť. Poskytuje tiež nástroje a používateľské rozhranie zamerané na dizajnéra na overenie súborov Liberty. V priebehu programu je možné vyvinúť nové techniky učenia sa výstuže, aby sa zlepšila charakteristika.

Horúca informácia

Prepínač MIPI 2: 1 pre 2x dáta + 1x hodiny D-PHY, alebo 2x C-PHY
Nazýva sa PI3WVR628, je to šesťkanálový jednopólový dvojpásmový prepínač (SPDT) podporuj...
Bude ustanovené vesmírne velenie RAF, štartujúce v Škótsku
Predseda vlády oznámil, že výdavky na obranu a bezpečnosť v nasledujúcich 4 rokoch budú v ho...
UK vyrobené: 60A 8,5 mm rozteč konektora
„To znamená, že aplikácie, ako je napríklad nabíjanie batérie, je možné riešiť bez toho, ...
VN DC po zemi, letecky a po mori
Vysokonapäťové (VV) jednosmerné napájacie zdroje s výkonom 3 kW ponúkajú vstup 90 až 264 Vs...
300 mA nízkošumový LDO je 1 x 1 mm
V sérii TCR3RM je 32 produktov, ako bude známe, s jedným pevným výstupom s napätím 0,9 až 4,...