Vyberte svoju krajinu alebo región.

Domov
Najnovšie produkty
Wi-Fi bezdrôtové monitorovanie prostredia

Wi-Fi bezdrôtové monitorovanie prostredia

2020-10-02
RLE Technologies

Wi-Fi bezdrôtové monitorovanie prostredia

Bezdrôtové senzory RLE WiNG a Wi-Fi monitorujú podmienky v akomkoľvek kritickom priestore

Bezdrôtové a Wi-Fi senzory RLE od spoločnosti RLE boli v 2. štvrťroku 2020 najväčším predajcom spoločnosti. Zariadenia kritické na celom svete sa spoliehajú na flexibilitu, spoľahlivosť a ľahké nastavenie WiNG, aby ochránili svoje kritické aktíva. WIFI-TH poskytuje údaje o teplote a vlhkosti prostredníctvom existujúcich sietí Wi-Fi a podporuje šifrovanie WPA a WPA2-PSK. Aj keď WiNG-MGR môže byť samostatný pre výstražné oznámenia a trendy, môže sa integrovať do podnikových DCIM alebo BMS pomocou BACnet, MODbus alebo SNMP.

WiNG-MGR má rad 900 MHz a 868 MHz RF snímačov a vysielačov na sledovanie podmienok, ako je diferenčný tlak vzduchu, rýchlosť vzduchu, detekcia úniku, analógový vstup snímača (0 VDC na 5 VDC0 VDC na 10 VDCa 4 mA až 20 mA), digitálny vstup, termistor 10k2 a vstup RDT 1 000 Ω platina spolu s teplotou a vlhkosťou. Bezdrôtová sieť WiNG od spoločnosti RLE má mimoriadny dosah a výdrž batérie až 12 rokov, čo pomáha pri nepretržitej ochrane a viditeľnosti prostredí pre trvalé alebo dočasné monitorovacie riešenia.

Bezdrôtové pripojenie WiNG sa nasadzuje v oblastiach, ako sú dátové centrá, zdravotníctvo, školy, univerzity, priemyselné závody, komerčné budovy, sklady a sklady horúce / studené / mokré / suché / špinavé / čisté. WiNG-MGR (brána) a WiNG-RXT (rozširovač dosahu) môžu prenášať dáta na vzdialenosť 1 000 stôp od priamej viditeľnosti pomocou rádiového prenosu RF 900 MHz / 868 MHz. WiNG-TH a ďalšie senzory / vysielače WiNG komunikujú až 600 metrov od WiNG-MGR alebo WiNG-RXT s 98% úspešnosťou doručenia paketov každých 10 až 20 sekúnd. WIFI-TH je naprogramovaný na intervalové doručovanie údajov od 1 do 30 minút. Možno očakávať 7-ročnú výdrž batérie v 5-minútových intervaloch prenosu a dlhšiu výdrž batérie v menej kritických priestoroch, kde je prijateľný dátový prenos nad 10 minút.

Prostredia IoT a Edge vyžadujúce integrované dáta na zabezpečenie optimalizácie BAS a IAQ zvyšujú dopyt po spoľahlivej bezdrôtovej technológii. RLE Technologies sa nachádza v Fort Collins, CO a je hrdá na to, že vyrába takmer všetky výrobky v USA.

Vlastnosti
 • Výdrž batérie WiNG 900 MHz / 868 MHz RF až 12 rokov
 • Výdrž batérie WIFI-TH až 7 rokov v 5-minútových intervaloch
 • Vysielače WiNG komunikujú až do 600 stôp vnútornej priamej viditeľnosti
 • WiNG-RXT komunikuje s WiNG-MGR až 1 000 stôp priamej viditeľnosti
 • 98% presnosť prenosu paketov
 • Kompaktný pôdorys so štandardnými možnosťami upevnenia
 • WiNG-T a WiNG-TH obsahujú magnet pre rýchlu a ľahkú inštaláciu
 • Integruje BACnet, MODbus a SNMP
 • Alarmy a trendy spravované vo webovom používateľskom rozhraní brány s povolenou IP (WiNG-MGR)
 • Žiadne softvérové ​​licencie
Aplikácie
 • Teplota, vlhkosť a rosný bod v dátových centrách a telekomunikačných miestnostiach MDF / IDF (WIFI-TH a WiNG-T / TH)
 • Integrácia teploty a vlhkosti WIFI a WING na optimalizáciu výkonu BAS a umožnenie požiadaviek na IAQ a vykazovania zhody
 • Detekcia úniku v kritických prostrediach vrátane všetkých typov budov (WiNG-LD)
 • Merajte rozdielový tlak vzduchu v dátových centrách, školách, komerčných budovách a zdravotníctve, aby ste splnili požiadavky IAQ (WiNG-DAP)
 • Merajte rýchlosť vzduchu zvyčajne pod zvýšenou podlahou (WiNG-AIR)
 • Merajte odpor od vstupu termistora 10k2 na monitorovanie chladničky / mrazničky, dodávok teplej / studenej vody a spiatočných teplôt pomocou snímača potrubného pásu, potrubných sond integrovaných do BAS pre optimalizáciu systému (WiNG-THRM)
 • Merajte odpor od platinového snímača RTD 1 000 Ω na monitorovanie chladničky / mrazničky, dodávky teplej / studenej vody a teploty spiatočky pomocou snímača potrubného pásu, potrubných sond integrovaných do optimalizácie BAS (WiNG-RTD)
 • Monitorovanie zapínania kontaktov a alarmy, ako sú dymové alarmy, detekcia vodíka / metánu, kontakty dverí, alarmy mechanických zariadení a ďalšie (WiNG-DI)
 • Pripojte výstup (0 VDC na 5 VDC0 VDC na 10 VDCalebo 4 mA až 20 mA) z 3rd párty senzor a túto hodnotu prenášajte každých 10 až 20 sekúnd (WiNG-ANLG)

Wi-Fi bezdrôtové monitorovanie prostredia

ObrázokČíslo výrobcuPopisDostupné množstvoZobraziť podrobnosti
WIFI TEMP AND HUMIDITY SENSORWIFI-THWIFI SNÍMAČ TEPLOTY A VLHKOSTI150 - Okamžité WIRELESS AIRFLOW SENSORKRÍDLO-VZDUCH10BEZDRÁTOVÝ SNÍMAČ PRÚDU25 - Okamžité WIRELESS AIRFLOW SENSORKRÍDLO-VZDUCH3BEZDRÁTOVÝ SNÍMAČ PRÚDU25 - Okamžité WIRELESS AIRFLOW SENSORKrídlo-vzduch4BEZDRÁTOVÝ SNÍMAČ PRÚDU25 - Okamžité WING TRANSMITTER ANALOG INPUTWING-ANLGANALOGOVÝ VSTUP Krídlového vysielača25 - Okamžité WIRELESS DIFF PRESSURE SENSORWING-DAPBEZDRÁTOVÝ SNÍMAČ TLAKU ROZDIELU25 - Okamžité WING TRANSMITTER DIGITAL INPUTKRÍDLO-DIKrídlový vysielač DIGITÁLNY VSTUP25 - Okamžité CONTROLLER FOR WING SENSORSWING-MGRREGULÁTOR PRE SNÍMAČE Krídla25 - Okamžité RANGE EXTENDER FOR WING SENSORSWING-RXTROZSAH ROZŠÍRENIA PRE Krídlové senzory25 - Okamžité WIRELESS TEMPERATURE SENSORWING-TBEZDRÁTOVÝ SNÍMAČ TEPLOTY250 - Okamžité WIRELESS TEMP HUMIDITY SENSORKRÍDLO-ČTBEZDRÁTOVÝ SNÍMAČ VLHKOSTI TEPLOTY250 - Okamžité