Vyberte svoju krajinu alebo región.

Domov
Najnovšie produkty
Sada na prípravu optického kábla

Sada na prípravu optického kábla

2020-09-29
Jonard Tools

Sada na prípravu optického kábla

Prípravná súprava spoločnosti Jonard Tools je vybavená vizuálnym lokátorom chýb, ktorý identifikuje zlomové body, netesnosti, zlé spojenia a stresové body v optickom kábli.

Sada na čistenie a prepracovanie optických konektorov TK-183 spoločnosti Jonard Tools ponúka čistiace a prípravné prostriedky na použitie na koncových plochách konektorov a priedeloch s priemerom 1,25 mm a 2,5 mm. Táto sada obsahuje odstraňovač optických vlákien, sekáčik na vlákna, vlhčené utierky z vlákien, vizuálny vyhľadávač chýb a robustné puzdro na prenášanie.

Vlastnosti
  • Odstraňovač vlákien odizoluje vláknový plášť 1,6 mm až 3 mm, ochranný povlak 600 mikrónov až 900 mikrónov a kábel s veľkosťou 250 mikrónov smerom dole, aby odhalil sklenené vlákno 125 mikrónov
  • Štiepačka vlákien štiepi buď vlákno s pufrom s veľkosťou 900 µm, alebo vlákno s povrchovou úpravou s hrúbkou 250 µm, ktoré sú ideálne na mechanické spájanie a rýchle ukončenie poľa konektorov s vláknami
  • Vlhčené utierky vyrobené z neabrazívneho 91% -ného izopropylalkoholového rozpúšťadla na rýchle a ľahké čistenie koncových plôch.
  • Vizuálny vyhľadávač chýb identifikuje body prerušenia, netesnosti, zlé spojenia a namáhané body v optickom kábli
  • Zahŕňa robustné nylonové prepravné puzdro Jonard H-20 pre bezpečnosť a pohodlie

Prep Kit

ObrázokČíslo výrobcuPopisDostupné množstvoZobraziť podrobnosti
FIBER OPTIC CONNECTOR CLEAN ANDTK-183OPTICKÝ KONEKTOR VLÁKIEN ČISTÝ A4 - Okamžité