Vyberte svoju krajinu alebo región.

Domov
Line Card
NMB Technologies Corp.
NMB Technologies Corp.

NMB Technologies Corp.

NMB Technologies Corp., NMB Technologies Corporation
Formulár žiadosti o cenovú ponuku
Klasifikácia
12
Produkty
2,703
Zvýšiť
428

popis

- Spoločnosť NMB Technologies Corp so sídlom v Novi, Michigan, bola spoločnosť NMB Technologies Corporation založená v septembri 1968 ako obchodná a marketingová skupina pre svoju materskú spoločnosť Minebea Co., Ltd.
Od začiatku spoločnosť NMB verila v vytváranie silných partnerstiev s našimi zákazníkmi. Tento záväzok voči našim zákazníkom je demonštrovaný sprístupnením miestnych technikov aplikácií, znalým priamym predajom a partnerstvom s distribútormi svetovej triedy a miestnymi zástupcami, ktorí poznajú naše produkty a ich kvalitu zvnútra.
Spoločnosť NMB Technologies Corporation ako súčasť skupiny spoločností Minebea umiestňuje v rukách našich zákazníkov celosvetový výrobný závod. Vďaka výskumu a vývoju a výrobným zariadeniam, ktoré sa nachádzajú v Thajsku, Kambodži, Číne, Singapúre, Japonsku, Európe a Severnej Amerike a viac ako 60 000 zamestnancom na celom svete, skupina NMB / Minebea zostáva svetovým lídrom v oblasti návrhu a výroby elektro mechanické komponenty.
V spoločnosti NMB sa náš záväzok voči našim zákazníkom núti chrániť dodávateľský reťazec, znížiť efektívnosť nákladov a udržať kvalitu na najvyššej úrovni. Kvalita našich ľudí, kvalita našich služieb a kvalita našich výrobkov je naďalej našou hlavnou súčasťou.

Priemyselné správy

KATEGóRIA PRODUKTU

prepínače
Prepínacie prepínače
Kolíkové spínače
Tlačítkové prepínače
Zdroje napájania - Externé / Interné (Off-Board)
LED ovládače
Doplnky
Optoelectronics
LED osvetlenie - COBs, motory, moduly
Motory, solenoidy, dosky vodičov / moduly
Krokové motory
Motory - AC, DC
Ventilátory, tepelné riadenie
Ventilátory - Príslušenstvo - Káble pre ventilátor
Fanúšikovia - Prsty, filtre a rukávy
DC ventilátory
AC ventilátory