Vyberte svoju krajinu alebo región.

Domov
Line Card
Knowles Syfer
Knowles Syfer

Knowles Syfer

Knowles Syfer, Syfer
Formulár žiadosti o cenovú ponuku
Klasifikácia
6
Produkty
256,600
Zvýšiť
5

popis

- Knowles Syfer (predtým Syfer Technology Limited) je popredný globálny výrobca preslávený pre inovatívne aplikácie špecifické vysokonapäťové Hi-Q RF MLCC a filtre na potlačenie EMI thru-hole / SMT. Náš komplexný sortiment zahŕňa; Medzi MLCC patrí vysokofrekvenčné / mikrovlnné / ultra nízke ESR, vysoké napätie na 12 kVDC, 250 VAC bezpečnostné certifikované SMD, rovnako ako diely v priestore. Naša patentovaná StackiCap ™ je unikátna kondenzátorová zostava navrhnutá na dosiahnutie vysokej kapacity a vysokého napätia.
Filtračná zostava spoločnosti Syfer má EMD napájanie cez kondenzátory, ktoré sú dimenzované na 3 A, SMD C a Pi filtre s technológiou 20 A a X2Y®.
Široká škála kvalifikovaných rodín Syfer AEC Q200 je vybavená EMI filtrami na báze povrchu a vysokonapäťovými MLCC zameranými na automobilový trh HEV a EV.
Celosvetové výrobné operácie zahŕňajú úplne nové zariadenie v meste Suzhou v Číne, ktoré je vybavené moderným vybavením na zaistenie konzistentných a vysokokvalitných produktov, ktoré uspokoja rastúce potreby našich svetových trhov.

Priemyselné správy

KATEGóRIA PRODUKTU

kondenzátory
Keramické kondenzátory
súpravy
Kondenzátorové súpravy
Optoelectronics
Moduly displeja - LCD, OLED, grafické
Vývojové dosky, zostavy, programátori
Hodnotiace a demonštračné rady a zostavy
filtre
Napájacie kondenzátory
Filtre EMI / RFI (LC, RC Networks)